Artykuły

Klienci dokonujący zakupu programu RAKSSQL Kadry i Płace mają możliwość jednoczesnego nabycia zestawu do elektronicznego pomiaru czasu pracy PC Therm w atrakcyjnej cenie.

 


Zawartość zestawu promocyjnego:
Czytnik umożliwiający odczytanie wejścia/wyjścia pracownika, 10 kart zbliżeniowych dla pracowników, kontroler przejść, zasilacz, rejestrator oraz program, który umożliwia instalację zestawu i późniejsze nim zarządzanie.

PControl charakteryzuje się prostą obsługą i umożliwia realizację kontroli dostępu po niskich kosztach. Dodatkową zaletą jest modułowa konstrukcja pozwalająca na dostosowanie systemu do wymagań użytkownika i dalszą jego rozbudowę. Promocyjny zestaw umożliwia rejestrację czasu pracy dla 1100 użytkowników z wykorzystaniem czytników kontroli dostępu z możliwością łatwego rozszerzenia do 256 punktów kontroli. Rejestracja na karty zbliżeniowe.

Szczegóły:

 

Czytnik C62: 2 szt.-Czytnik jest urządzeniem odbierającym kod karty z powietrza i wysyłającym go do kontrolera w odpowiednim formacie. Stosunkowo duży zasięg czytnika (15 centymetrów) umożliwia ukrycie go np. pod warstwą tynku, czyniąc system całkowicie utajnionym i odpornym na akty wandalizmu.

 

Kontroler K11-4/RS (zamontowany w obudowie zasilacza): 1 szt. 

 

Zasilacz 2A/7Ah: 1 szt.

 

Rejestrator B32 z kablem PC: 1 szt.  

 

Program KD/RCP.
Do obsługi autonomicznego kontrolera przy pomocy PC przeznaczony jest program PControl Instalator 1.1 który umożliwia:

 

 

obsługę kontrolerów autonomicznych

 

 

utworzenie bazy danych użytkowników systemu wraz z kodami ich kart oraz uprawnieniami.

 

 

rejestrację zdarzeń dla potrzeb sprawdzenia instalacji systemu.

 

 

konfigurację kontrolera (adres, czasy, tryby pracy).

 

 

odczyt zawartości pamięci kontrolera oraz jej modyfikację (kasowanie kart, dodawanie nowych, zmiana danych, uprawnień, itp.).

 

10 ponumerowanych kart zbliżeniowych: 10 szt. Wyślij zapytanie