System RAKSSQL to oprogramowanie dla małych i średnich firm, biur rachunkowych. Specjalnie dla polskich przedsiębiorców stworzone nowoczesne oprogramowanie, które umożliwia lepsze, wygodniejsze i skuteczniejsze zarządzanie całą firmą.

RAKSSQL pozwala pełniej wykorzystać potencjał przedsiębiorstwa, lepiej kontrolować przepływy pieniężne i informacyjne, a w konsekwencji skuteczniej działać i szybciej reagować na zmiany.

RAKSSQL to program stworzony w oparciu o dokładną analizę potrzeb naszych Klientów, przy wykorzystaniu sprawdzonych rozwiązań i najnowocześniejszych technologii informatycznych.

Oferujemy trzy niezależne systemy:

RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstwa – system atrakcyjny cenowo, przygotowany specjalnie dla mniejszych przedsiębiorstw i firm rozpoczynających swoją działalność rynkową. System pozwala na oszczędność czasu i dużą automatyzację pracy. W krótkim okresie umożliwia osiągnięcie wymiernych korzyści finansowych. Jednocześnie w przypadku rozwoju firmy zapewnia łatwą migrację do innej wersji systemu przy zachowaniu wszystkich danych. RAKSSQL dla Mikro Przedsiębiorstw umożliwia prowadzenie  1 kasy, 1 magazynu i 1 firmy... więcej>>>

RAKSSQL dla Małej i Średniej Firmy – oferuje korzyści we wszystkich obszarach zarządzania przedsiębiorstwem. System jest w pełni zintegrowany i dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym sprawdza się w każdej firmie. Szeroka gama funkcjonalności oraz możliwość dowolnej konfiguracji pozwalają na indywidualne dostosowanie programu do specyfiki każdego przedsiębiorstwa, przy równoczesnej optymalizacji kosztów... więcej >>>

RAKSSQL dla Biura Rachunkowego – w pełni zintegrowany system stworzony specjalnie dla biur rachunkowych i doradców podatkowych. Wyposażony został w wiele unikalnych funkcji uwzględniających specyfikę  pracy biur rachunkowych, które optymalizują codzienne żmudne i czasochłonne czynności. Program umożliwia tworzenie pełnych analiz finansowych dla Klientów. RAKSSQL dla Biur Rachunkowych stwarzając nowe możliwości podnosi konkurencyjność świadczonych przez biuro usług... więcej >>>

Kompletna oferta
Oprócz systemów informatycznych wspierających zarządznie przedsiębiorstwem oferujemy:

  • doradztwo w zakresie wyboru programów - Nasi konsultanci wspólnie z Państwem rozpoznają potrzeby i zaproponują najlepsze rozwiązanie zarówno pod względem funkcjonalnym jak i finansowym.
  • materiały informacyjne i prezentacje programu - Specjalnie dla Państwa przygotujemy prezentację programu oraz wszystkie materiały, które pozwolą znaleźć odpowiedzi na pytania dotyczące naszego oprogramowania.
  • bezpłatne 30-dniowe wersje ewaluacyjne dostępne na stronach WWW oraz płytach CD. Mając świadomość jak ważną decyzją dla każdej firmy jest wybór właściwego oprogramowania do zarządzania działalnością przedsiębiorstwa, oferujemy Państwu możliwość zaznajomienia się z zaletami i możliwościami naszego systemu. Dzięki temu będą mogli Państwo lepiej  dostosować konfiguracje systemu do swoich potrzeb i przekonać się, że wybór systemów RAKSSQL jest wyborem najlepszym.
  • szkolenia z obsługi oprogramowania - Wsparcie naszych Klientów to nie tylko pomoc przy zakupie, ale przede wszystkim zapewnienie komfortowej pracy z programem. Jednym z narzędzi pozwalającym na płynne rozpoczęcie pracy z systemem są profesjonalne szkolenia prowadzone przez wysoko wyspecjalizowaną kadrę. Umożliwiają pełne zapoznanie się z działaniem i funkcjonalnością programu, lepsze poznanie możliwości i funkcji, szczególnie przydatnych w Państwa firmie.
  • opieka serwisowa przez telefon i za pośrednictwem poczty elektronicznej - Zarówno przed, jak i po zakupie nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji dyżurując pod telefonem i e-mailem odpowiadając na wszystkie pytania i wątpliwości zapewniając skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów.
  • usługi serwisowe i wdrożeniowe - Naszym Klientom oferujemy wsparcie techniczne zarówno w siedzibie firmy RAKS, jak i w siedzibie Klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu i krótkiemu czasowi reakcji okres poświęcony w firmie na wdrożenie programu jest skrócony do minimum.
  • aktualizacje i ulepszenia programów - Systemy RAKSSQL są ciągle ulepszane i modernizowane. Zespół najlepszych specjalistów pracuje by systemy były coraz wydajniejsze i coraz nowocześniejsze. Jednocześnie programy są dostosowywane do zmieniających się przepisów tak, że Użytkownicy nie muszą śledzić sami zachodzących zmian i mają pewność, że programy są zgodne z wymogami prawno-podatkowymi.
  • sprzęt komputerowy - Jeżeli wraz z zakupem oprogramowania chcieliby Państwo dokonać zakupu sprzętu komputerowego przygotujemy specjalną ofertę cenową. Dzięki umowom z czołowymi dostawcami jesteśmy pewni, że nasza propozycja będzie wyjątkowo atrakcyjna.


Wyślij zapytanie