Tworzymy profesjonalne witryny www, które przyczyniają się do większego sukcesu naszych klientów. To właśnie one mogą stać się wizytówką Państwa firmy oraz umożliwić - w zależności od Państwa potrzeb - internetową obsługę sprzedaży.

Każda strona tworzona jest indywidualnie, w zależności od specyfiki branży i zapotrzebowań klienta, co gwarantuje o jej skuteczności.

Dajemy naszym klijentom możliwość administracji treścią własnej strony poprzez graficzny interfejs administratora strony. Jest on prosty w obsłudze w języku polskim i nie wymaga znajomości HTML'a ani innych umiejętności od użytkownika

Zapewniamy również umieszczenie strony na serwerze, opiekę nad Państwa stroną internetową oraz wypozycjonowanie strony.

Wypozycjonowanie strony zapewni Państwu dużą oglądalność strony i wielu klientów. Pozycjonujemy strony w najpopularniejszym wyszukiwarkach i katalogach takich jak: Onet.pl, Wirtualna Polska, Google, Interia. Altavista.

Proponujemy Państwu również sklepy internetowy, który są coraz częściej wykorzystywaną usługą do zawierania tranzakcji. Sklep internetowy da Państwu możliwość stworzenia dodatkowego - wirtualnego oddziału firmy. Sklep internetowy zwiększy Państwa sprzedaż natomiast nie zwiększy kosztów związanych wynajęciem, remontem, pracownikami itp.

Cennik

Wyślij zapytanie