E-MAIL: biuro@netkomp.com.pl

INFOLINIA: 801 005 095

 

Oprogramowanie dietetyczne skierowane dla szpitali

 

 

Szpital jest miejscem publicznym, w którym wykonujemy wszelkiego rodzaju zabiegi. Pacjenci, którzy muszą pozostać na dłużej w szpitalu, muszą mieć także zapewnioną żywność. Ta różni się w każdym szpitalu, ponieważ standardy dla różnych grup pacjentów potrafią się drastycznie różnić. Aby móc odnaleźć się w tym wszystkim warto pomyśleć o profesjonalnym oprogramowaniu, które pozwoli nam uporządkować kwestię jadłospisu dla konkretnych grup pacjentów.

 

Profesjonalne oprogramowanie zostało wymyślone specjalnie dla wszystkich szpitali, które chcą mądrze zarządzać jadłospisami swoich pacjentów. Wszystko przy pomocy genialnego programu, który pozwoli utrzymywać wszystkie niezbędne informacje na temat żywienia.

 

 

Szpital – miejsce, w którym potrzebne są niezbędne standardy

 

 

Szpital jest bez wątpienia tym miejscem, od którego wymagamy pełnych standardów (również tych żywieniowych). Nie ma w tym niczego dziwnego, ponieważ to właśnie szpitale powinny wyróżniać się na tle innych placówek pod tym względem, zapewniając nam nie tylko wzorową opiekę medyczną, lecz także obsługę w codziennym funkcjonowaniu na tle placówki.

 

Mowa tutaj także o żywności, która w szpitalach musi być dopasowana do dzisiejszych standardów, które wyznaczone są przez takie placówki jak sanepid. Podobnie jak inne placówki publiczne, szpital musi w tym aspekcie dobrze operować swoją żywnością i dostarczać pełnowartościowe produkty swoim pacjentom, którzy często wymagają specjalistycznej diety, aby móc powrócić do zdrowia.

 

W tym wszystkim może pomóc nam profesjonalne oprogramowanie WIKT, które zostało stworzone do tego, aby móc przygotowywać jadłospisy dla różnych grup ludzi. Jadłospisy możemy przenosić, kopiować, powielać a także edytować. Wszystko po to, aby przyśpieszyć możliwość układania różnych jadłospisów, dbając o wszystkie potrzeby pacjentów w szpitalach. Oprogramowanie zostało także maksymalnie dostosowane do działalności szpitala, dlatego uwzględnią jadłospisy zarówno dla osób zdrowych jak i tych, które wymagają specjalnego żywienia ze względu na swoją chorobę. Dzięki temu tworzenie nowych jadłospisów bądź modyfikowanie tych stworzonych już, nie powinno być dla nas żadnym problemem.

 

Oprogramowanie WIKT zostało specjalnie opracowane na potrzebę dietetyków w szpitalach, którzy w szybki sposób mogą określać kaloryczność i wartości danego posiłku, podczas układania jadłospisu. Jest to niezwykle istotne, ponieważ takich jadłospisów jest bardzo dużo, musimy je tworzyć na bieżąco i realizować różne potrzeby naszych pacjentów, którzy aktualnie znajdują się w placówce. Jak można się domyślać, nie jest to proste w praktyce, dlatego specjalnie opracowane oprogramowanie WIKT jest idealne dla wszystkich tych, którzy poszukują naturalnego rozwiązania właśnie do szpitala

 

W swojej bazie WIKT zawiera aż 87 składników odżywczych, które są od razu opracowane. Dzięki temu ułożenie odpowiedniego jadłospisu na dany dzień dla różnych grup pacjentów nie stanowi większego problemu. Dietetyk widzi wszystkie wartości, które prezentują wybrane produkty. Na ich podstawie może ułożyć więc jak najlepsze jadłospisy na dany dzień, co jest odpowiednie dla takiej placówki jak szpital. Wszakże zdrowie pacjentów jest najważniejsze, natomiast odpowiednie żywienie odgrywa tutaj bardzo wysoką rolę i potrafi przełożyć się bardzo mocno na stan zdrowotny pacjenta.

 

 

Oprogramowanie jest zgodne z Instytutem Żywności i Żywienia

 

 

Bardzo istotnym elementem jest także fakt, że WIKT był tworzony we współpracy z Instytutem Żywności i Żywienia. Skutkiem tego, posiada w pełni kompatybilne dane, które są zgodne z tym, co zawiera wspomniany IŻŻ. Dzięki temu mamy pełną pewność co do kaloryczności i wartości odżywczych, które są dobierane przez dietetyka w szpitalu.

 

Mówiąc krótko nie ma tutaj miejsca na żadną pomyłkę. Pieczę nad tym będzie sprawować bowiem WIKT, czyli specjalnie opracowane oprogramowanie na potrzeby między innymi szpitali. Niemniej jednak WIKT posiada swoją własną, dedykowaną wersję, skrojoną pod szpitale.